top of page

 

İŞLETMEMİZİN 1-2 KM. ÇEVRESİ:
Siparişlerinizi, Saat 20.00'a kadar, aşağıdaki firmalar yoluyla verebilirsiniz. Tahmini Teslimat Süresi: 30 dakika.

YEMEK SEPETİ , TRENDYOL YEMEK, GETİR YEMEK

KADIKÖY, ATAŞEHİR VE MALTEPE BÖLGESİ:
Müşterilerimiz siparişlerini, Saat 19.00'a kadar, siteden verebilirler. Siparişler özel kuryeler ile teslim edilir. Tahmini Teslimat Süresi: 30-120 dakika.

 

İSTANBUL DİĞER İLÇELERİ VE TÜM TÜRKİYE:
 

Saat 23:59’a kadar verilen siparişler, en geç ertesi gün saat 12:00’e kadar KARGOYA teslim edilir .Tahmini Teslimat Süresi: 24-48 saat. Yurtiçi Kargo/Sendeo  ile gönderim Yapılmaktadır. Cuma-Cumartesi ve Pazar Günü Verilen Siparişler, Ürünlerin Kargolarda Bekletilmemesi için, Pazartesi Günü Kargoya verilir. Ürünlerimiz, özel strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Cumartesi/Pazar günleri hariç)

Tahmini Teslimat Süresi: 1-2 İŞGÜNÜ

Sipariş ettiğiniz tüm ürünler, katkısız ve artizan olarak, tamamıyla Belçika Çikolataları ile üretilmektedir. Minimum sipariş tutarı 200 ₺'dir. Tüm siparişlerinizde, kargo ücreti tarafımızca ödenecektir. 

KARGO TESLİMATINDA ÖNEMLİ :
Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmanız çok önemlidir.

 

SİPARİŞ İPTALİ:

TTK gereğince gıda maddeleri, için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak, sizleri mağdur etmemek için kargoya verilmemiş ya da taşıma esnasında dağılmış, niteliğini yitirmiş siparişlerin iadesini yapıyoruz. Siparişiniz yoldayken bulunduğunuz adresten ayrılmak zorunda kalmanız, siparişinizin özel günlerinize ya da etkinlik günlerine yetişmemesi durumunda cayma hakkı geçerli değildir.

TESLİMAT ADRESİNDE BULUNAMAZ İSENİZ:
Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. Bu durumda, özellikle katkısız gıda ürünleri olması nedeniyle, ürünlerin sağlıklı olması konusunda firmamızın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu nedenle ürünleri, aynı gün kargodan teslim almanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

bottom of page